TAKTICKÝ A SEBEOBRANNÝ SYSTÉM KRAV MAGA

pozadi_zlute

Sebeobranný systém Krav Maga je reálná sebeobrana pro reálné situace. Je v současné době považována za nejefektivnější sebeobranný a taktický systém na světě. Krav Maga je moderní a stále se vyvíjející systém sebeobrany. Tento systém byl a je neustále zdokonalován a vyvíjen ve světle nových událostí a potřeb.

Krav Maga je z hebrejštiny volně překládáno jako „boj zblízka“.

Systém Krav Maga obsahuje souhrn bojových technik pro boj zblízka a osobní sebeobranu, které tvoří jednoduché, snadno osvojitelné techniky, založené na přirozených, intuitivních reakcích těla a na logických obranných principech. Techniky jsou realistické, jedinečné svým logickým přístupem, snadno aplikovatelné ve stresových situacích a používají se i v asymetrickém boji, kdy je protivník ozbrojen řeznou či bodnou zbraní, tupým nástrojem nebo střelnou zbraní.

Tento sebeobranný systém vznikl v Izraeli. Vyvinul ho emigrant z Československa Imi Lichtenfeld, původně pouze pro armádu, později také pro policii a civilní sektor.
Před několika lety byl systém Krav Maga modifikován také pro děti.

KRAV MAGA JIČÍN

pozadi_zlute

Krav Maga Jičín je klub sebeobrany, kde se zaměřujeme na výuku sebeobrany s využitím taktik a technik Krav Maga.
V rámci našich tréninků učíme studenty taktiky a techniky efektivní sebeobrany, kde se učí jak se bránit proti širokému spektru běžných útoků, jako je škrcení, údery, kopy, útoky zbraněmi (nůž, tyč, pistole), útoky více útočníků, útoky na zemi atd.
Veškeré tyto sebeobranné techniky trénujeme tak, aby je studenti byli schopni použít pod stresem či v šoku z nenadálého útoku.
Dále naše studenty připravujeme po stránce mentální a kondiční, kde studenti budují bojového ducha, zvyšují sebevědomí a získávají vynikající fyzickou kondici.

Koncepty našich tréninků sebeobrany Krav Maga jsou založeny na čtyřech pilířích sebeobrany: TAKTIKA, TECHNIKA, MORÁLKA, KONDICE.

Koncept sebeobranny Krav Maga pro dospělé

Koncept výuky taktického sebeobranného systému Krav Maga pro dospělé

Chci vědět víc...

Koncept sebeobranny Krav Maga pro děti

Koncept výuky taktického sebeobranného systému Krav Maga pro děti

Chci vědět víc...

KravFit

Speciální kondiční příprava

Chci vědět víc...